Czcionka

Egzamin czeladniczy w zawodzie fryzjer

20 Kwietnia 2024
Dzięki uprzejmości prof. Jana Klimka Prezesa Zarządu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach oraz Pani Małgorzaty Ditrich Przewodniczącej Komisji Egzaminacyjnej, a także dzięki staraniom Cechu Rzemieślników w Zabrzu, dziś w naszym Cechu odbywają się jedyne tegoroczne egzaminy w formie wyjazdowej! Imponujące, prawda?

Do egzaminu czeladniczego w zawodzie fryzjer przystępuje 21 uczniów klas trzecich, którzy piszą testy oraz zdają egzamin ustny z części teoretycznej, a także zdają egzamin z części praktycznej.

Mocno trzymamy kciuki i wierzymy, że młodzież jest dobrze przygotowana i po ukończeniu nauki oraz otrzymaniu dyplomu czeladnika w dniu 31 sierpnia, rozpocznie pracę w zawodzie fryzjer.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są w GALERII.