• Porady specjalisty o praktycznej nauce zawodu oraz konkurs z nagrodami

19/10/2020
    Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców w Zabrzu już w czwartek 22 października br. w godzinach 10.00-14.00 oferuje dla zainteresowanych uczniów szkół podstawowych indywidualne porady edukacyjno-zawodowe w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, podczas których Specjalista ds. pracowników młodocianych udzielać będzie informacji o praktycznej nauce zawodu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 32 271 11 80 lub do wcześniejszego uzgodnienia terminu spotkania.

Ponadto Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości oraz Pracodawców funduje jedną z nagród w konkursie multimedialnym „Świat zawodów rzemieślniczych, wczoraj - dzisiaj - jutro”, którego adresatami są uczniowie klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Termin realizacji to 19.10.2020 r.-20.11.2020 r.

Regulamin oraz dodatkowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora: http://www.sp8zabrze.szkolnastrona.pl w zakładce Konkursy.

Zachęcamy do udziału!